Upcoming Events


There are no upcoming non-game events.

Standings

4B1
Team W L T PTS
SCL - Zippay 10 0 0 20
SMMA - Funke 9 1 0 18
SCL - Neaf 7 3 0 14
SFA - Abernathy 6 4 0 12
St Dominic - Meyers 3 6 1 7
SMMA - Passini 2 7 1 5
IC - Dacus 1 9 0 2
IC - Gill 1 9 0 2
5B1
Team W L T PTS
St Justin - Henry 9 1 0 18
St Simon - Ferretti 6 4 0 12
St Mark - Burgoon 6 4 0 12
SFA - Lane 6 4 0 12
SCL - Cheak 4 6 0 8
ASMP - Reitz 4 6 0 8
MMOC - Gandolfo 0 10 0 0
6B1
Team W L T PTS
SCL - Zippay 10 0 0 20
SMMA - Organ 6 4 0 12
St Simon - Shorey 5 5 0 10
QAS - Post 5 5 0 10
MMOC - Bradley 4 6 0 8
St Joe - Woods 0 10 0 0
7B1
Team W L T PTS
SMMA - Boone 10 0 0 20
ASMP - Kroll 8 2 0 16
IC - Dacus 6 3 0 12
OLF - Stucke 5 4 0 10
SCL - Pacheco 4 6 0 8
St Justin - O'Brien 4 6 0 8
SMMA - Schmidt 1 9 0 2
St Mark- McLeod 1 9 0 2
8B1
Team W L T PTS
MMOC - Walters 9 1 0 18
SFA - Strobl 8 2 0 16
MMOC - Hutson 7 3 0 14
St Justin - Boll 5 5 0 10
St Mark - Llewelyn 4 6 0 8
QAS - Auer 1 9 0 2
St Simon - Boning 1 9 0 2
BK8OB1
Team W L T PTS
SMMA - McCAULEY 5 2 0 10
SFA - WHITMAN 4 1 0 8
ST DOM - WALSH 4 2 0 8
ST MARK - SULLIVAN 3 3 0 6
ST SIMON - SCHMID 2 5 0 4
ASMP - DAVIS 1 6 0 2
BK8CB1
Team W L T PTS
QAS - REZEK (NC) 6 1 0 12
ST JUS - KENNEDY 4 2 0 8
QAS - SMITH 3 3 0 6
SFA - MURPHY 3 1 0 6
SCL - BAREBO 1 4 0 2
ASMP - SVEZIA 0 6 0 0
BK8CB2
Team W L T PTS
SCL - NEIMEYER 5 0 0 10
ST JUS - TROWER 5 1 0 10
QAS - KAZNICA 1 4 0 2
SMMA - BERHORST 0 6 0 0
BK8CB3
Team W L T PTS
SMT - PRUELLAGE 6 0 0 12
ST SIM - MILSARK 3 1 0 6
ST DOM - DAMOLE 3 2 0 6
ST JOE - ROMANO 2 2 0 4
PCCA - MOULTON 1 4 0 2
IC - MALONE 0 6 0 0
BK8CG1
Team W L T PTS
ASMP - AUG (O) 5 1 0 10
QAS - FRISELLA (O) 4 1 0 8
ST SIM - LICAVOLI 4 1 0 8
ST JOE - SMITH 3 2 0 6
SMMA - EICHORN 0 6 0 0
ST DOM - MUELLER (O) 0 5 0 0
BK8CG2
Team W L T PTS
SCL - FENDLER 6 1 0 12
SFA - BRENNAN 4 3 0 8
ST MARK - NEWCOMBE 4 2 0 8
MMOC - SEILER 3 4 0 6
SFA - THUM 2 4 0 4
IC - BRANNAM 0 5 0 0
BK8CG3
Team W L T PTS
SCL - McGUIRE 5 2 0 10
ST SIM - RUTHERFORD 3 2 0 6
SFA - TATE 3 2 0 6
OLF - ROSENAUER 1 3 0 2
QAS - MONTANDON 1 4 0 2
BK7OB1
Team W L T PTS
ST SIM - BRAUN 4 1 0 8
SCL - KOHLBERG 2 2 0 4
SCL - SPENCE 2 3 0 4
QAS - CAVANAUGH 1 3 0 2
BK7CB1
Team W L T PTS
IC - BERNSTEIN 5 0 0 10
OLF - MARNIN 5 1 0 10
SMMA - KEUSS (NC) 2 4 0 4
ST MARK - BUGANSKI 2 5 0 4
ST JUS - WASSILAK (NC) 1 5 0 2
BK7CB2/3 - League 2
Team W L T PTS
ASMP - HARTMAN (2) 4 2 0 8
ST MARK - STOTLER (2) 3 2 0 6
ST SIM - BRAUN (2) 2 3 0 4
IC - VanETTEN (NC)(2) 1 4 0 2
BK7CB2/3 - League 3
Team W L T PTS
ST SIM - CUNEO (3) 5 0 0 10
SFA - ROMINE (3) 2 2 0 4
SCL - REINKER (3) 2 3 0 4
SMMA - NIEBRUGGE (3) 1 4 0 2
BK7CB4
Team W L T PTS
ST DOM - MUELLER 4 1 0 8
QAS - TOMEK 4 3 0 8
ASMP - KROLL 4 2 0 8
OLF - SEEK 3 2 0 6
ST JOE - DOBEY 2 4 0 4
QAS - DEISENROTH 2 3 0 4
SMT - RAGAN 1 5 0 2
BK7CG1
Team W L T PTS
SMMA - LIEBER (O) 7 0 0 14
SCL - LAUBER 3 2 0 6
QAS - HEA 3 4 0 6
SMMA - McMURRY (O) 2 3 0 4
ST JUS - FAGEN 1 3 0 2
SCL - KNOX 0 4 0 0
BK7CG2
Team W L T PTS
SFA - ECKHARD (NC) 5 0 0 10
SMMA - EICHORN 4 2 0 8
ST JUS - BROUK 4 2 0 8
SCL - BIEDENSTEIN 3 1 0 6
ST JOE - KEENE (NC) 2 4 0 4
ASMP - BOKERN 2 3 0 4
QAS - ALFELDT 2 3 0 4
SMMA - EDERLE 1 4 0 2
PCCA - STOUT 0 4 0 0
BK6OB1
Team W L T PTS
IC - ISENMAN 4 1 0 8
QAS - KALTON 4 1 0 8
ST SIM - MEEHAN 3 2 0 6
QAS - ZARR 2 4 0 4
SMMA - ORGAN 0 5 0 0
BK6CB1
Team W L T PTS
SCL - PHENY 4 1 0 8
SMT - OHMER 4 2 0 8
IC - MOSS 3 2 0 6
SCL - PATRICK 2 2 0 4
OLF - BREEZE 0 6 0 0
BK6CB2
Team W L T PTS
ST MARK - NEWCOMBE 5 0 0 10
ST SIM - SIEVER 4 1 0 8
SCL - BERRA 3 2 0 6
OLF - MINX 2 4 0 4
SMMA - CATLETT 1 4 0 2
SFA - LUMSDEN 0 4 0 0
BK6CB3
Team W L T PTS
MMOC - BERHORST (NC) 5 0 0 10
ST JUS - KAVANAUGH 4 2 0 8
QAS - TAYLOR 3 2 0 6
IC - WEST 3 2 0 6
QAS - PICHA 1 4 0 2
ST JOE - ECKRICH 0 6 0 0
BK6CB4
Team W L T PTS
ST DOM - JONES 5 0 0 10
ST DOM - LOEHR 5 1 0 10
OLF - JOHNSON 2 3 0 4
PCCA - BROYLES 0 4 0 0
SMMA - McDERMOTT 0 4 0 0
BK6CG1
Team W L T PTS
SFA - MORROW - (O) 7 0 0 14
QAS - SMITH 6 1 0 12
IC - SHORT 3 3 0 6
QAS - HALAMICEK (O) 3 4 0 6
IC - BRIDICK (O) 1 5 0 2
OLF - HELBRUECK 0 7 0 0
BK6CG2
Team W L T PTS
MMOC - BERHORST (NC) 6 0 0 12
ST SIM - ARNDT 4 2 0 8
SFA - SCHNERMEYER 3 2 0 6
ASMP - KOPP (NC) 2 4 0 4
ST JUS - APPELBAUM 1 5 0 2
OLF - RARICK 1 4 0 2
BK6CG3/4 - League 3
Team W L T PTS
SCL - ERMOLD (3) 4 1 0 8
SMMA - OGE (3) 3 2 0 6
ST JOE - MELOY (3) 3 2 0 6
ASMP - SANTISTEVAN (3) 2 4 0 4
BK6CG3/4 - League 4
Team W L T PTS
SMMA - LATO (4) 4 2 0 8
ST MARK - GREBING (4) 3 2 0 6
ST JUS - TALLEUR (4) 2 4 0 4
ST SIM - AUBUCHON (4) 1 5 0 2
BK5OB1
Team W L T PTS
SMMA - SULLIVAN 6 1 0 12
QAS - COLLINS 3 1 0 6
MMOC - HARRIS 3 1 0 6
ST MARK - MALONEY 1 4 0 2
ST SIM - PRANGE 0 6 0 0
BK5CB1
Team W L T PTS
QAS - DEISENROTH 6 1 0 12
ST JUS - MORTON (NC) 4 0 0 8
ST JUS - BARRY (NC) 3 2 0 6
SCL - SAULKA 2 3 0 4
ST JOE - HUNT 1 5 0 2
SFA - ROBINSON 0 5 0 0
BK5CB2
Team W L T PTS
SCL - BIEDENSTEIN 5 0 0 10
ST SIM - DOWELL 4 1 0 8
QAS - SCHELLHASE 4 2 0 8
OLF - BISHOP 3 3 0 6
ASMP - BOKERN 1 6 0 2
SFA - HULSEY 0 5 0 0
BK5CB3
Team W L T PTS
IC - CHEANEY 6 0 0 12
SMMA - GARDNER 4 2 0 8
SCL - BOCCARDI 4 2 0 8
SMMA - NIEBRUGGE 3 2 0 6
QAS - ALTENBERND 0 5 0 0
MMOC - LaFLAMME 0 6 0 0
BK5CB4/5 - League 4
Team W L T PTS
ST DOM - SHOULTS (4) 4 1 0 8
OLQP - ANDERSON (4) 2 3 0 4
ST JOE - JANSEN (4) 2 3 0 4
QAS - JONAS (4) 2 3 0 4
BK5CB4/5 - League 5
Team W L T PTS
SMT - JEFFERSON (5) 4 1 0 8
ST MARK - BUGANSKI (5) 3 2 0 6
OLF - HARNESS (5) 2 3 0 4
ASMP - BILKA (5) 1 4 0 2
BK5CG1
Team W L T PTS
SCL - REHM 6 1 0 12
QAS - ANDERSON 5 1 0 10
SMMA - GLUECK (O) 4 2 0 8
QAS - AUER 3 3 0 6
MMOC - CARLSON 2 6 0 4
IC - COLEMAN 0 7 0 0
BK5CG2
Team W L T PTS
SFA - STOTTS 5 0 0 10
ST JOE - ROMANO 4 1 0 8
SCL - WALSH 3 1 0 6
ST MARK - GREBING 2 3 0 4
ST SIM - WOBBE 1 4 0 2
ST JUS - MURAWSKI 0 6 0 0
BK5CG3
Team W L T PTS
SFA - TATE 4 0 0 8
ST DOM - WIEGAND 4 1 0 8
ST SIM - WAGONER 3 2 0 6
SMMA - KARCHER 3 3 0 6
OLF - LATHAM 1 4 0 2
QAS - TIERNEY 0 5 0 0
BK4CB1
Team W L T PTS
ASMP - PICHA 6 0 0 12
QAS - KESTERSON 4 2 0 8
SMMA - DeGREEFF 1 3 2 4
SCL - BERRA 1 2 1 3
SCL - ETZEL 1 2 1 3
SFA - WHITMAN 0 4 0 0
BK4CB2
Team W L T PTS
SCL - LAUBER 5 0 0 10
SMMA - McDERMOTT 4 1 0 8
ST SIM - CHASTONAY 3 2 0 6
MMOC - WRIGHT 2 3 0 4
QAS - BENTRUP 1 4 0 2
OLF - KING 0 5 0 0
BK4CB3
Team W L T PTS
ST MARK - HERBIG 5 0 0 10
ASMP - RUMSEY 4 1 1 9
ST JOE - SCHAEFER 3 2 0 6
IC - KEISKER 2 3 1 5
ST JUS - WILKE 1 5 0 2
OLF - BREEZE 0 4 0 0
BK4CB4
Team W L T PTS
ST JUS - WASSILAK 6 0 0 12
QAS - KAPSAK 3 3 1 7
SJL - PEREZ 3 1 0 6
IC - EVANCHO 3 2 0 6
ST DOM - PERKINS 3 1 0 6
ST SIM - STAUB 2 2 1 5
ST DOM - SALMO 0 5 0 0
OLQP - CIGNETTI 0 6 0 0
BK4CG1
Team W L T PTS
SCL - KNOX 5 0 1 11
QAS - SEPPI 4 1 0 8
ST MARK - BUSCHER 3 2 1 7
SCL - DRAZEN 2 3 0 4
SFA - JOHNSON 1 4 0 2
ST DOM - ANGELES 0 5 0 0
BK4CG2
Team W L T PTS
SCL - GELDMACHER 7 1 0 14
ST MARK - MALONEY 5 0 0 10
OLF - BEFFA 2 3 1 5
ST SIM - GOLDBECK 2 3 0 4
QAS - CAIRA 1 5 0 2
SMMA - FORD 0 5 1 1
BK4CG3
Team W L T PTS
SMMA - HOUSTON 5 0 0 10
ASMP - DAVIS 5 1 0 10
OLF - KRODINGER 4 3 0 8
ST JUS - O'NEILL 2 3 0 4
SMMA - HUCK 1 4 0 2
SJL - HOLLAND 0 6 0 0
BK4CG4
Team W L T PTS
IC - FITZGERALD 5 1 0 10
ST JUS - STEWART 5 2 0 10
ST SIM - GOLDBECK 3 1 2 8
ST JOE - SWEENEY 2 2 0 4
OLQP - SCHWANTNER 1 3 1 3
QAS - THOMAS 1 4 1 3
OLF - SENKEL 0 4 0 0
BK3CB1
Team W L T PTS
SCL - WALSH 6 0 0 12
QAS - BAUMAN 3 2 0 6
OLF - ERVIN 2 3 0 4
MMOC - HARRIS 2 3 0 4
SMMA - HIGGINS 1 3 0 2
ST MARK - NEWCOMBE 1 4 0 2
BK3CB2
Team W L T PTS
SMMA - METE 6 1 0 12
SCL - PATRICK 4 1 0 8
ST JOE - BARNES 3 2 0 6
QAS - BAKER 2 4 0 4
SFA - LUMSDEN 1 4 0 2
ASMP - HEBENSTREIT 1 5 0 2
BK3CB3
Team W L T PTS
QAS - ANDERSON 5 0 1 11
ST JUS - LALLY 4 3 0 8
ST SIM - HOF 3 1 1 7
IC - BRANNAM 3 4 0 6
MMOC - CLARK 1 3 1 3
OLF - ATZERT 0 5 1 1
BK3CB4
Team W L T PTS
ST DOM - HARMON 4 1 0 8
QAS - FISHER 4 1 0 8
SMMA - TROKEY 4 1 0 8
ST JOE - GARTNER 2 2 0 4
QAS - STEPPIG 2 4 0 4
IC - JERINOVIC 2 4 0 4
ST SIM - ROTH 2 3 0 4
SFA - GLASS 0 4 0 0
BK3CG1
Team W L T PTS
QAS - SMITH 6 0 0 12
SCL - KEIFER 3 2 0 6
ST DOM - BARDGETT 2 2 1 5
ST JUS - FAGAN 2 2 1 5
SMMA - BLUMENKEMPER 1 3 2 4
ASMP - SWIFT 0 5 0 0
BK3CG2
Team W L T PTS
QAS - BENDER 5 1 0 10
ST MARK - SHOGER 4 1 0 8
ST SIM - KING 3 1 1 7
SFA - SCHMITZ 2 3 2 6
IC - DEROSSETT 0 4 2 2
ST JOE - BOHNERT 0 4 1 1
BK3CG3
Team W L T PTS
SMMA - TORRENCE 4 2 2 10
SFA - SINAK 4 1 2 10
SJL - BLANCETT 3 2 1 7
ASMP - DAVIS 2 2 1 5
ST JOE - POGUE 2 5 0 4
ST DOM - SPEARS 1 4 0 2

Results

4B1
Sunday, November 1, 2015
SMMA - Funke 3
St Dominic - Meyers 0
Sunday, November 1, 2015
SMMA - Passini 1
SFA - Abernathy 2
5B1
Sunday, November 1, 2015
MMOC - Gandolfo 0
St Justin - Henry 3
Sunday, November 1, 2015
St Mark - Burgoon 2
SFA - Lane 1
6B1
Sunday, November 1, 2015
SCL - Zippay 3
QAS - Post 0
Sunday, November 1, 2015
St Simon - Shorey 1
MMOC - Bradley 2
7B1
Sunday, November 1, 2015
ASMP - Kroll 2
SCL - Pacheco 1
Sunday, November 1, 2015
IC - Dacus 3
SMMA - Schmidt 0
8B1
Sunday, November 1, 2015
QAS - Auer 0
St Justin - Boll 3
Sunday, November 1, 2015
St Mark - Llewelyn 2
St Simon - Boning 1
BK8OB1
Saturday, February 6, 2016
ST MARK - SULLIVAN 48
SMMA - McCAULEY 34
Friday, February 5, 2016
ST MARK - SULLIVAN 38
ASMP - DAVIS 23
BK8CB3
Saturday, February 6, 2016
SMT - PRUELLAGE 37
IC - MALONE 13
Saturday, January 30, 2016
ST SIM - MILSARK 27
SMT - PRUELLAGE 28
BK4CG3
Saturday, February 6, 2016
ASMP - DAVIS 8
OLF - KRODINGER 7
Sunday, January 31, 2016
ST JUS - O'NEILL 4
SMMA - HOUSTON 14
BK4CG2
Saturday, February 6, 2016
SCL - GELDMACHER 18
SMMA - FORD 7
Sunday, January 31, 2016
SCL - GELDMACHER 14
ST SIM - GOLDBECK 10
BK5CB3
Friday, February 5, 2016
SCL - BOCCARDI 12
IC - CHEANEY 26
Sunday, January 31, 2016
SMMA - GARDNER 26
MMOC - LaFLAMME 8
BK4CB1
Friday, February 5, 2016
SMMA - DeGREEFF 19
QAS - KESTERSON 15
Saturday, January 30, 2016
QAS - KESTERSON 17
SMMA - DeGREEFF 16
BK6CB1
Sunday, January 31, 2016
IC - MOSS 18
SMT - OHMER 22
Saturday, January 30, 2016
SCL - PATRICK 35
OLF - BREEZE 21
BK7CB1
Sunday, January 31, 2016
ST JUS - WASSILAK (NC) 22
IC - BERNSTEIN 42
Saturday, January 30, 2016
SMMA - KEUSS (NC) 36
OLF - MARNIN 49
BK4CG1
Sunday, January 31, 2016
SCL - DRAZEN 6
QAS - SEPPI 11
Sunday, January 31, 2016
SCL - KNOX 14
SFA - JOHNSON 7
BK8CG3
Sunday, January 31, 2016
SFA - TATE 21
SCL - McGUIRE 32
Sunday, January 31, 2016
ST SIM - RUTHERFORD 23
OLF - ROSENAUER 16
BK5CB1
Sunday, January 31, 2016
QAS - DEISENROTH 23
SCL - SAULKA 16
Sunday, January 31, 2016
ST JUS - BARRY (NC) 22
ST JOE - HUNT 17
BK7CB2/3 - League 3
Sunday, January 31, 2016
SCL - REINKER (3) 38
SMMA - NIEBRUGGE (3) 16
Saturday, January 30, 2016
ST SIM - CUNEO (3) 37
SFA - ROMINE (3) 19
BK4CB2
Sunday, January 31, 2016
ST SIM - CHASTONAY 12
SMMA - McDERMOTT 16
Saturday, January 30, 2016
QAS - BENTRUP 13
MMOC - WRIGHT 27
BK4CG4
Sunday, January 31, 2016
ST JOE - SWEENEY 10
ST JUS - STEWART 6
Sunday, January 31, 2016
IC - FITZGERALD 12
OLF - SENKEL 0
BK3CG3
Sunday, January 31, 2016
SFA - SINAK 4
SMMA - TORRENCE 4
Saturday, January 30, 2016
SJL - BLANCETT 3
SFA - SINAK 6
BK8CG2
Sunday, January 31, 2016
MMOC - SEILER 19
SFA - BRENNAN 18
Saturday, January 30, 2016
ST MARK - NEWCOMBE 42
IC - BRANNAM 26
BK7CG2
Sunday, January 31, 2016
SMMA - EICHORN 32
ST JOE - KEENE (NC) 16
Saturday, January 30, 2016
QAS - ALFELDT 19
PCCA - STOUT 18
BK5CG1
Sunday, January 31, 2016
QAS - ANDERSON 17
QAS - AUER 7
Saturday, January 30, 2016
SCL - REHM 10
IC - COLEMAN 6
BK7CB4
Sunday, January 31, 2016
SMT - RAGAN 26
OLF - SEEK 39
Saturday, January 30, 2016
ASMP - KROLL 30
QAS - TOMEK 33
BK5CB4/5 - League 5
Sunday, January 31, 2016
ST MARK - BUGANSKI (5) 16
SMT - JEFFERSON (5) 22
Saturday, January 30, 2016
ASMP - BILKA (5) 10
OLF - HARNESS (5) 19
BK6CB2
Sunday, January 31, 2016
SCL - BERRA 13
ST MARK - NEWCOMBE 25
Sunday, January 31, 2016
SMMA - CATLETT 22
SFA - LUMSDEN 15
BK5CB2
Sunday, January 31, 2016
ST SIM - DOWELL 32
QAS - SCHELLHASE 21
Sunday, January 31, 2016
SFA - HULSEY 15
ASMP - BOKERN 19
BK4CB3
Sunday, January 31, 2016
ST JOE - SCHAEFER 15
ASMP - RUMSEY 21
Sunday, January 31, 2016
ST JUS - WILKE 8
ST MARK - HERBIG 25
BK6CG2
Sunday, January 31, 2016
MMOC - BERHORST (NC) 26
OLF - RARICK 3
Sunday, January 31, 2016
ST SIM - ARNDT 17
SFA - SCHNERMEYER 13
BK3CG1
Sunday, January 31, 2016
QAS - SMITH 8
SMMA - BLUMENKEMPER 3
Saturday, January 30, 2016
ASMP - SWIFT 2
ST JUS - FAGAN 11
BK7CG1
Sunday, January 31, 2016
SMMA - McMURRY (O) 24
QAS - HEA 27
Sunday, January 31, 2016
SMMA - LIEBER (O) 34
SCL - KNOX 8
BK3CB2
Sunday, January 31, 2016
SMMA - METE 12
ASMP - HEBENSTREIT 2
Saturday, January 30, 2016
SCL - PATRICK 16
SMMA - METE 14
BK5CG3
Sunday, January 31, 2016
SFA - TATE 19
ST SIM - WAGONER 6
Saturday, January 30, 2016
ST DOM - WIEGAND 34
QAS - TIERNEY 2
BK5CG2
Sunday, January 31, 2016
ST SIM - WOBBE 5
ST MARK - GREBING 13
Sunday, January 31, 2016
ST JOE - ROMANO 15
ST JUS - MURAWSKI 8
BK6CG3/4 - League 3
Sunday, January 31, 2016
SCL - ERMOLD (3) 13
ST JOE - MELOY (3) 17
Saturday, January 30, 2016
ASMP - SANTISTEVAN (3) 11
ST JOE - MELOY (3) 13
BK3CB4
Sunday, January 31, 2016
IC - JERINOVIC 5
ST JOE - GARTNER 13
Sunday, January 31, 2016
SMMA - TROKEY 11
SFA - GLASS 3
BK3CB1
Sunday, January 31, 2016
MMOC - HARRIS 21
SCL - WALSH 28
Saturday, January 30, 2016
QAS - BAUMAN 10
ST MARK - NEWCOMBE 11
BK3CB3
Sunday, January 31, 2016
ST JUS - LALLY 11
OLF - ATZERT 9
Sunday, January 31, 2016
MMOC - CLARK 6
QAS - ANDERSON 41
BK6CG1
Sunday, January 31, 2016
SFA - MORROW - (O) 22
QAS - HALAMICEK (O) 21
Saturday, January 30, 2016
QAS - HALAMICEK (O) 4
QAS - SMITH 26
BK6CB3
Sunday, January 31, 2016
QAS - TAYLOR 28
QAS - PICHA 13
Saturday, January 30, 2016
ST JOE - ECKRICH 12
ST JUS - KAVANAUGH 30
BK6OB1
Saturday, January 30, 2016
QAS - ZARR 38
SMMA - ORGAN 12
Saturday, January 30, 2016
QAS - KALTON 21
IC - ISENMAN 37
BK3CG2
Saturday, January 30, 2016
QAS - BENDER 9
ST JOE - BOHNERT 2
Saturday, January 30, 2016
IC - DEROSSETT 2
SFA - SCHMITZ 8
BK4CB4
Saturday, January 30, 2016
QAS - KAPSAK 8
IC - EVANCHO 14
Saturday, January 30, 2016
ST SIM - STAUB 5
ST JUS - WASSILAK 20
BK7OB1
Saturday, January 30, 2016
ST SIM - BRAUN 35
SCL - SPENCE 33
Saturday, January 30, 2016
QAS - CAVANAUGH 43
SCL - KOHLBERG 22
BK7CB2/3 - League 2
Saturday, January 30, 2016
ST MARK - STOTLER (2) 0
IC - VanETTEN (NC)(2) 2
Saturday, January 30, 2016
ASMP - HARTMAN (2) 24
ST SIM - BRAUN (2) 22
BK8CB1
Saturday, January 30, 2016
SFA - MURPHY 33
QAS - SMITH 40
Saturday, January 30, 2016
QAS - REZEK (NC) 31
SCL - BAREBO 37
BK5CB4/5 - League 4
Saturday, January 30, 2016
ST JOE - JANSEN (4) 23
QAS - JONAS (4) 17
Saturday, January 30, 2016
OLQP - ANDERSON (4) 7
ST DOM - SHOULTS (4) 13
BK8CB2
Saturday, January 30, 2016
ST JUS - TROWER 52
SMMA - BERHORST 37
Friday, January 29, 2016
QAS - KAZNICA 10
SCL - NEIMEYER 56
BK5OB1
Saturday, January 30, 2016
ST SIM - PRANGE 10
QAS - COLLINS 36
Saturday, January 30, 2016
MMOC - HARRIS 28
ST MARK - MALONEY 23
BK6CB4
Saturday, January 30, 2016
SMMA - McDERMOTT 7
ST DOM - LOEHR 21
Saturday, January 30, 2016
ST DOM - JONES 23
PCCA - BROYLES 10
BK6CG3/4 - League 4
Saturday, January 30, 2016
ST MARK - GREBING (4) 14
SMMA - LATO (4) 16
Saturday, January 30, 2016
ST JUS - TALLEUR (4) 18
ST SIM - AUBUCHON (4) 20
BK8CG1
Saturday, January 30, 2016
QAS - FRISELLA (O) 33
ST SIM - LICAVOLI 30
Saturday, January 30, 2016
ST JOE - SMITH 32
SMMA - EICHORN 22
LATEST NEWS
  • Welcome to the Home of the South County District CYC!

    The South County CYC is a faith-based athletic program, dedicated to providing an opportunity for all of the youth of our District to participate in athletics, where winning is of secondary importance, and ph... More
  • Welcome To Our Website

    This is the beginning of something really great. As you can see, we now have a brand new website! Along with displaying all of our Team Schedules, Results and Standings, our website will allow us to add Leagu... More