Basketball 2018 Results


Sunday, February 18, 2018 @ 8:35pm
Final
ST SIMON - STAUB (4) (6CB3/4 - League 4) 19
QAS - DECLUE (3) (6CB3/4 - League 3) 8
 
Sunday, February 18, 2018 @ 7:30pm
Final
SMMA - HOUSTON (6OG) 18
QAS - SEPPI (6OG) 21
 
Sunday, February 18, 2018 @ 4:50pm
Final
SCL - GELDMACHER (6CG2) 4
ST SIMON - GOLDBECK2 (6CG2) 9
 
Sunday, February 18, 2018 @ 4:45pm
Final
ASMP - DAVIS (6OG) 13
SCL - KNOX (C) (6OG) 34
 
Sunday, February 18, 2018 @ 4:15pm
Final
SCL - BEIDENSTEIN (NC) (2) (8CB1/2 - League 2) 41
ST MARK - NEWCOMBE (1) (8CB1/2 - League 1) 55
 
Sunday, February 18, 2018 @ 4:15pm
Final
ST SIMON - SCHWARTZ (3CB1) 12
OLF - ERVIN (3CB1) 11
 
Sunday, February 18, 2018 @ 3:45pm
Final
SMMA - LATO (8CG2) 21
ST SIMON - AUBUCHON (NC) (8CG2) 13
 
Sunday, February 18, 2018 @ 3:15pm
Final
OLF - BREEZE (2) (8CB1/2 - League 2) 39
QAS - TAYLOR (2) (8CB1/2 - League 2) 56
 
Sunday, February 18, 2018 @ 3:10pm
Final
SMT - JEFFERSON (2) (6OB1/2 - League 2) 34
SMMA - DeGREEF (1) (6OB1/2 - League 1) 30
 
Sunday, February 18, 2018 @ 3:10pm
Final
OLF - BISHOP (7CB1) 43
ST MARK - MALONEY (NC) (7CB1) 51
 
Sunday, February 18, 2018 @ 3:10pm
Final
SMMA - KABURAKIS (3CG1) 5
QAS - BELZ (3CG1) 6
 
Sunday, February 18, 2018 @ 2:40pm
Final
ST JUSTIN - MEYERS (NC) (1) (8CB1/2 - League 1) 37
SCL - ADAMEC (1) (8CB1/2 - League 1) 54
 
Sunday, February 18, 2018 @ 2:40pm
Final
ST JOE - HOEFLER (2) (7CG2/3 - League 2) 32
ST SIMON - WAGONER (3) (7CG2/3 - League 3) 8
 
Sunday, February 18, 2018 @ 2:35pm
Final
OLQP - WHITE (7CB3) 3
SCL - CAVE (7CB3) 40
 
Sunday, February 18, 2018 @ 2:10pm
Final
OLF - ERVIN (5CB3) 26
ST JOE - HICKERSON (5CB3) 8
 
Sunday, February 18, 2018 @ 2:05pm
Final
ST JOE - SLAVENS (3CG2) 4
QAS - THOMAS (3CG2) 13
 
Sunday, February 18, 2018 @ 2:05pm
Final
QAS - SCHELLHASE (7CB3) 21
SMMA - NIEBRUGGE (7CB3) 22
 
Sunday, February 18, 2018 @ 2:05pm
Final
OLF - BEFFA (C) (6OG) 24
ST MARK - MALONEY (6OG) 22
 
Sunday, February 18, 2018 @ 2:05pm
Final
OLF - HOVIS (5CG2) 7
ASMP - DAVIS (5CG2) 8
 
Sunday, February 18, 2018 @ 2:05pm
Final
ST MARK - GREBING (1) (8G1) 20
MMOC - BERHORST (O) (8G1) 25
 
Sunday, February 18, 2018 @ 1:35pm
Final
OLF - BEFFA (1) (8G1) 32
SCL - ERMOLD (1) (8G1) 33
 
Sunday, February 18, 2018 @ 1:35pm
Final
IC - COLEMAN (3) (7CG2/3 - League 3) 20
ST SIMON - WOBBE (2) (7CG2/3 - League 2) 12
 
Sunday, February 18, 2018 @ 1:30pm
Final
ST JUSTIN - O'NEILL (6CG1) 2
SCL - DRAZEN (6CG1) 0
 
Sunday, February 18, 2018 @ 1:00pm
Final
ASMP - HIRNER (3CB2) 1
QAS - SIMOKAITIS (3CB2) 25
 
Sunday, February 18, 2018 @ 1:00pm
Final
QAS - PICHA (NC) (8CB3) 41
SMMA - ORGAN (8CB3) 48
 
Sunday, February 18, 2018 @ 1:00pm
Final
QAS - ZARR (8OB) 16
SMT - OHMER (8OB) 39
 
Sunday, February 18, 2018 @ 1:00pm
Final
IC - SHORT (1) (8G1) 2
ASMP - KOPP (O) (8G1) 0
 
Sunday, February 18, 2018 @ 1:00pm
Final
IC - BRANNAM (5CB1) 17
ST MARK - NEWCOMBE (5CB1) 15
 
Sunday, February 18, 2018 @ 12:30pm
Final
SMMA - SULLIVAN (7OB) 47
ST JUSTIN - BARRY (7OB) 27
 
Sunday, February 18, 2018 @ 12:00pm
Final
ST SIMON - SMITH (3CB2) 13
ST JOE - KUCZWARA (3CB2) 12
 
Saturday, February 17, 2018 @ 3:35pm
Final
QAS - JONES (3CB1) 13
SMMA - SEAGO (3CB1) 14
 
Saturday, February 17, 2018 @ 3:35pm
Final
ST JOE - GARTNER (5CB2) 17
OLF - ATZERT (5CB2) 10
 
Saturday, February 17, 2018 @ 3:15pm
Final
ST JUSTIN - MEYERS (NC) (1) (8CB1/2 - League 1) 39
SMMA - McDERMOTT (2) (8CB1/2 - League 2) 26
 
Saturday, February 17, 2018 @ 3:05pm
Final
SCL - REHM (1) (7CG1) 32
SCL - WALSH (1) (7CG1) 15
 
Saturday, February 17, 2018 @ 2:30pm
Final
ST JOE - LAYTON (8CB3) 44
OLF - LINDELL (8CB3) 30
 
Saturday, February 17, 2018 @ 2:30pm
Final
ST JUSTIN - TALLEUR (3CB1) 6
QAS - GEROSKI (3CB1) 8
 
Saturday, February 17, 2018 @ 2:25pm
Final
SCL - STECHER (3CG2) 2
ST JUSTIN - LALLY (3CG2) 10
 
Saturday, February 17, 2018 @ 2:25pm
Final
ST MARK - GREBING (1) (7CG1) 22
QAS - ANDERSON (O) (7CG1) 34
 
Saturday, February 17, 2018 @ 2:10pm
Final
OLF - BREEZE (2) (8CB1/2 - League 2) 52
SMMA - CATLETT (1) (8CB1/2 - League 1) 29
 
Saturday, February 17, 2018 @ 2:00pm
Final
ST JOE - HUNT (7CB1) 8
SCL - BIEDENSTEIN (7CB1) 36
 
Saturday, February 17, 2018 @ 1:45pm
Final
SMMA - DUKE (3CB3) 14
SFA - SCHULTE (3CB3) 9
 
Saturday, February 17, 2018 @ 1:25pm
Final
SCL - WALSH (3CG1) 30
OLF - JOKERST (3CG1) 8
 
Saturday, February 17, 2018 @ 1:20pm
Final
ST JUSTIN - LUHNING (7CB2) 19
QAS - SIPPEL (7CB2) 30
 
Saturday, February 17, 2018 @ 1:20pm
Final
SCL - SCHEVE (3CB3) 6
SMT - JEFFERSON (3CB3) 31
 
Saturday, February 17, 2018 @ 1:20pm
Final
QAS - CAIRA (3CB3) 19
ASMP - SYKORA (3CB3) 17
 
Saturday, February 17, 2018 @ 1:05pm
Final
ST JOE - SWEENEY (6CG1) 14
SMMA - ALIVERNIA (6CG1) 3
 
Saturday, February 17, 2018 @ 12:55pm
Final
MMOC - WRIGHT (NC) (1) (6OB1/2 - League 1) 26
SCL - ETZEL (2) (C) (6OB1/2 - League 2) 28
 
Saturday, February 17, 2018 @ 12:40pm
Final
IC - LUPE (3CG2) 12
SFA - BRESNAN (3CG2) 8
 
Saturday, February 17, 2018 @ 12:20pm
Final
SCL - LAUBER (3CB1) 17
OLF - ERVIN (3CB1) 9
 
Saturday, February 17, 2018 @ 12:15pm
Final
PCCA - BROYLES (8CB3) 13
MMOC - BERHORST (8CB3) 43
 
Saturday, February 17, 2018 @ 12:00pm
Final
OLF - YATES (6CG2) 18
SMMA - VOEGTLI (6CG2) 10
 
Saturday, February 17, 2018 @ 11:35am
Final
SCL - ERMOLD (1) (8G1) 20
SFA - MORROW (O) (8G1) 38
 
Saturday, February 17, 2018 @ 11:15am
Final
QAS - BENTRUP (2) (6OB1/2 - League 2) 17
QAS - KESTERSON (1) (6OB1/2 - League 1) 26
 
Saturday, February 17, 2018 @ 11:10am
Final
SFA - SCHUERMEYER (8CG2) 44
PCCA - VanHORNBECK (8CG2) 12
 
Saturday, February 17, 2018 @ 11:10am
Final
IC - PETTY (2) (6CB1/2 - League 2) 20
ASMP - BECKER (1) (6CB1/2 - League 1) 40
 
Saturday, February 17, 2018 @ 11:10am
Final
ASMP - BILKA (7CB3) 35
MMOC - LaFLAMME (7CB3) 25
 
Saturday, February 17, 2018 @ 11:10am
Final
SCL - BERRA (NC) (2) (6CB1/2 - League 2) 25
ST SIMON - CHASTONAY (1) (6CB1/2 - League 1) 38
 
Saturday, February 17, 2018 @ 10:30am
Final
QAS - HOFFMEISTER (7CB2) 41
SFA - HULSEY (7CB2) 21
 
Saturday, February 17, 2018 @ 10:05am
Final
ST SIMON - PRANGE (7OB) 22
MMOC - HARRIS (7OB) 36
 
Saturday, February 17, 2018 @ 10:05am
Final
SFA - ROBINSON (7CB2) 35
ST SIMON - DOWELL (7CB2) 13
 
Saturday, February 17, 2018 @ 10:05am
Final
OLF - KING (4) (6CB3/4 - League 4) 22
ST JUSTIN - WASSILEK (3) (6CB3/4 - League 3) 24
 
Saturday, February 17, 2018 @ 10:05am
Final
ST JOE - ROHE (6CG2) 16
OLQP - JOHNSON (6CG2) 1
 
Saturday, February 17, 2018 @ 9:05am
Final
SCL - CAHILL (3CB2) 16
OLF - STUCKE (3CB2) 8
 
Saturday, February 17, 2018 @ 9:00am
Final
ST JOE - SCHAEFER (3) (6CB3/4 - League 3) 15
ST JUSTIN - WILKE (4) (6CB3/4 - League 4) 18
 
Saturday, February 17, 2018 @ 9:00am
Final
SCL - LAUBER (1) (6OB1/2 - League 1) 37
ASMP - PICHA (2) (6OB1/2 - League 2) 29
 
Saturday, February 17, 2018 @ 9:00am
Final
QAS - TIERNEY (3) (7CG2/3 - League 3) 0
QAS - BRODERICK (NC) (2) (7CG2/3 - League 2) 46
 
Saturday, February 17, 2018 @ 9:00am
Final
IC - CHEANEY (7CB1) 51
ST SIMON - FRANKE (7CB1) 23
 
Friday, February 16, 2018 @ 9:15pm
Final
ST JOE - LAYTON (8CB3) 42
QAS - PICHA (NC) (8CB3) 27
 
Friday, February 16, 2018 @ 8:25pm
Final
SCL - BERRA (NC) (2) (6CB1/2 - League 2) 26
OLF - BREEZE (1) (6CB1/2 - League 1) 32
 
Friday, February 16, 2018 @ 8:10pm
Final
SFA - SCHUERMEYER (8CG2) 28
SMMA - LATO (8CG2) 36
 
Friday, February 16, 2018 @ 8:10pm
Final
QAS - HALAMICEK (O) (8G1) 15
SFA - MORROW (O) (8G1) 32
 
Friday, February 16, 2018 @ 7:20pm
Final
ST SIMON - STAUB (4) (6CB3/4 - League 4) 23
OLF - ANDRESCAVAGE (3) (6CB3/4 - League 3) 26
 
Friday, February 16, 2018 @ 6:15pm
Final
ST SIMON - SMITH (3CB2) 14
ST MARK - ALTHAGE (3CB2) 13
 
Friday, February 16, 2018 @ 6:00pm
Final
MMOC - HARRIS (3CG1) 11
QAS - BELZ (3CG1) 10
 
Sunday, February 11, 2018 @ 7:30pm
Final
SMMA - DeGREEF (1) (6OB1/2 - League 1) 42
QAS - KESTERSON (1) (6OB1/2 - League 1) 18
 
Sunday, February 11, 2018 @ 6:25pm
Final
QAS - TIERNEY (3) (7CG2/3 - League 3) 4
IC - COLEMAN (3) (7CG2/3 - League 3) 25
 
Sunday, February 11, 2018 @ 5:25pm
Final
ST SIMON - GOLDBECK2 (6CG2) 4
ST JOE - ROHE (6CG2) 12
 
Sunday, February 11, 2018 @ 5:20pm
Final
MMOC - LaFLAMME (7CB3) 16
ASMP - BILKA (7CB3) 40
 
Sunday, February 11, 2018 @ 5:20pm
Final
SFA - MORROW (O) (8G1) 31
MMOC - BERHORST (O) (8G1) 29
 
Sunday, February 11, 2018 @ 5:20pm
Final
ST JOE - HUNT (4CG1) 6
QAS - DIESENROTH (4CG1) 16
 
Sunday, February 11, 2018 @ 5:20pm
Final
SCL - BIEDENSTEIN (7CB1) 45
IC - CHEANEY (7CB1) 25
 
Sunday, February 11, 2018 @ 4:50pm
Final
SMMA - WELCH (NC) (8CG2) 34
ST SIMON - AUBUCHON (NC) (8CG2) 11
 
Sunday, February 11, 2018 @ 4:50pm
Final
MMOC - MEYER (3CB1) 7
ST JUSTIN - TALLEUR (3CB1) 18
 
Sunday, February 11, 2018 @ 4:50pm
Final
ASMP - EVERS (NC) (8CG2) 10
SFA - SCHUERMEYER (8CG2) 28
 
Sunday, February 11, 2018 @ 4:45pm
Final
ASMP - KOPP (O) (8G1) 22
SCL - ERMOLD (1) (8G1) 27
 
Sunday, February 11, 2018 @ 4:20pm
Final
ST JUSTIN - LALLY (5CB2) 20
ST JOE - GARTNER (5CB2) 17
 
Sunday, February 11, 2018 @ 4:15pm
Final
QAS - ENDERMUEHLE (4CG2) 5
ST MARK - MALONEY (4CG2) 9
 
Sunday, February 11, 2018 @ 4:15pm
Final
ASMP- HEBENSTREIT (5CB1) 21
IC - BRANNAM (5CB1) 20
 
Sunday, February 11, 2018 @ 4:15pm
Final
QAS - TAYLOR (2) (8CB1/2 - League 2) 37
SMMA - McDERMOTT (2) (8CB1/2 - League 2) 24
 
Sunday, February 11, 2018 @ 4:15pm
Final
ASMP - DAVIS (5CG2) 10
MMOC - BAILEY (5CG2) 11
 
Sunday, February 11, 2018 @ 4:15pm
Final
OLF - BEFFA (4CB3) 10
QAS - HULSEY (4CB3) 9
 
Sunday, February 11, 2018 @ 4:15pm
Final
ST SIMON - CHASTONAY (1) (6CB1/2 - League 1) 40
ASMP - BECKER (1) (6CB1/2 - League 1) 24
 
Sunday, February 11, 2018 @ 3:45pm
Final
OLF - KING (4) (6CB3/4 - League 4) 15
ST SIMON - STAUB (4) (6CB3/4 - League 4) 2
 
Sunday, February 11, 2018 @ 3:45pm
Final
SMMA - DUKE (3CB3) 10
ST JUSTIN - FAGAN (3CB3) 6
 
Sunday, February 11, 2018 @ 3:45pm
Final
SFA - HULSEY (7CB2) 23
SFA - ROBINSON (7CB2) 38
 
Sunday, February 11, 2018 @ 3:40pm
Final
QAS - BAUMAN (5OB) 34
SCL - KRUZE (5OB) 5
 
Sunday, February 11, 2018 @ 3:15pm
Final
SFA - NOVAK (5CG2) 7
ST JOE- POGUE (5CG2) 26
 
Sunday, February 11, 2018 @ 3:10pm
Final
SCL - BERRA (NC) (2) (6CB1/2 - League 2) 15
IC - PETTY (2) (6CB1/2 - League 2) 20
 
Sunday, February 11, 2018 @ 3:10pm
Final
ASMP - GARTNER (4CB3) 6
OLF - STUCKE (4CB3) 16
 
Sunday, February 11, 2018 @ 3:10pm
Final
IC - DAWIDOWSKI (2) (6CB1/2 - League 2) 12
ST MARK - NIENHAUS (2) (6CB1/2 - League 2) 34
 
Sunday, February 11, 2018 @ 3:10pm
Final
QAS - ANDERSON (O) (7CG1) 16
SMMA - GLUECK (O) (7CG1) 23
 
Sunday, February 11, 2018 @ 3:10pm
Final
SMMA - WRIGHT (4CB4) 3
QAS - POLITTE (4CB4) 14
 
Sunday, February 11, 2018 @ 2:40pm
Final
ST SIMON - WAGONER (3) (7CG2/3 - League 3) 0
SFA - WOOD (NC) (3) (7CG2/3 - League 3) 2
 
Sunday, February 11, 2018 @ 2:40pm
Final
OLF - HOVIS (5CG2) 18
ST SIMON - MILSARK (5CG2) 9
 
Sunday, February 11, 2018 @ 2:40pm
Final
MMOC - NICOLETTI (4CB3) 30
ST JUSTIN - COX (4CB3) 18
 
Sunday, February 11, 2018 @ 2:35pm
Final
ST JOE - KUCZWARA (3CB2) 4
SCL - CAHILL (3CB2) 31
 
Sunday, February 11, 2018 @ 2:10pm
Final
IC - LUPE (3CG2) 6
ST JOE - SLAVENS (3CG2) 2
 
Sunday, February 11, 2018 @ 2:05pm
Final
IC - SHORT (1) (8G1) 33
OLF - BEFFA (1) (8G1) 4
 
Sunday, February 11, 2018 @ 2:05pm
Final
QAS - BENDER (5CG2) 5
SMMA - BLUMENKEMPER (5CG2) 15
 
Sunday, February 11, 2018 @ 2:05pm
Final
SMMA - CATLETT (1) (8CB1/2 - League 1) 18
ST MARK - NEWCOMBE (1) (8CB1/2 - League 1) 51
 
Sunday, February 11, 2018 @ 2:05pm
Final
QAS - BLACK (5CB2) 22
MMOC - DRIKOW (5CB2) 17
 
Sunday, February 11, 2018 @ 2:05pm
Final
ST MARK - ALTHAGE (3CB2) 16
ASMP - HIRNER (3CB2) 14
 
Sunday, February 11, 2018 @ 2:05pm
Final
SMT - JEFFERSON (3CB3) 27
QAS - CAIRA (3CB3) 11
 
Sunday, February 11, 2018 @ 1:35pm
Final
OLQP - KERSHAW (5CB3) 6
SFA - SOELL (5CB3) 31
 
Sunday, February 11, 2018 @ 1:35pm
Final
OLF - ATZERT (5CB2) 17
ST SIMON - ROTH (5CB2) 18
 
Sunday, February 11, 2018 @ 1:35pm
Final
SMT - JEFFERSON (2) (6OB1/2 - League 2) 37
SCL - ETZEL (2) (C) (6OB1/2 - League 2) 32
 
Sunday, February 11, 2018 @ 1:30pm
Final
SFA - SCHULTE (3CB3) 8
SCL - SCHEVE (3CB3) 8
 
Sunday, February 11, 2018 @ 1:05pm
Final
QAS - ZARR (8OB) 44
SCL - BERRA (8OB) 37
 
Sunday, February 11, 2018 @ 1:00pm
Final
ST MARK - MALONEY (6OG) 23
SMMA - HOUSTON (6OG) 23
 
Sunday, February 11, 2018 @ 1:00pm
Final
ST JOE - SCHMEIDER (4CB4) 4
QAS - ECKHARD (4CB4) 11
 
Sunday, February 11, 2018 @ 1:00pm
Final
IC - MOSS (8OB) 41
IC - ISENMAN (8OB) 42
 
Sunday, February 11, 2018 @ 1:00pm
Final
SCL - PATRICK (4CG1) 4
ASMP - BRANDT (4CG1) 1
 
Sunday, February 11, 2018 @ 1:00pm
Final
SCL - LAUBER (1) (6OB1/2 - League 1) 34
MMOC - WRIGHT (NC) (1) (6OB1/2 - League 1) 22
 
Sunday, February 11, 2018 @ 1:00pm
Final
QAS - HALAMICEK (O) (8G1) 33
ST MARK - GREBING (1) (8G1) 22
 
Sunday, February 11, 2018 @ 12:30pm
Final
ST JUSTIN - LALLY (3CG2) 8
SFA - BRESNAN (3CG2) 1
 
Sunday, February 11, 2018 @ 12:30pm
Final
OLF - ERVIN (3CB1) 8
ST SIMON - SCHWARTZ (3CB1) 12
 
Sunday, February 11, 2018 @ 12:30pm
Final
SCL - ADAMEC (1) (8CB1/2 - League 1) 55
ST JUSTIN - MEYERS (NC) (1) (8CB1/2 - League 1) 14
 
Sunday, February 11, 2018 @ 12:00pm
Final
ST SIMON - SIEVERS (8CB3) 46
OLF - LINDELL (8CB3) 25
 
Saturday, February 10, 2018 @ 5:40pm
Final
ST SIMON - SIEVERS (8CB3) 39
PCCA - BROYLES (8CB3) 14
 
Saturday, February 10, 2018 @ 4:35pm
Final
QAS - COLLINS (7OB) 61
ST SIMON - PRANGE (7OB) 33
 
Saturday, February 10, 2018 @ 3:35pm
Final
SCL - KNOX (C) (6OG) 27
OLF - BEFFA (C) (6OG) 2
 
Saturday, February 10, 2018 @ 3:30pm
Final
SMMA - NIEBRUGGE (7CB3) 2
OLQP - WHITE (7CB3) 0
 
Saturday, February 10, 2018 @ 3:15pm
Final
OLF - HAWKINS (4CG1) 8
SMMA - KARCHER (4CG1) 15
 
Saturday, February 10, 2018 @ 3:05pm
Final
SMMA - SEAGO (3CB1) 8
SCL - LAUBER (3CB1) 12
 
Saturday, February 10, 2018 @ 2:30pm
Final
MMOC - BERHORST (O) (8G1) 36
OLF - BEFFA (1) (8G1) 5
 
Saturday, February 10, 2018 @ 2:25pm
Final
QAS - BRODERICK (NC) (2) (7CG2/3 - League 2) 34
ST SIMON - WOBBE (2) (7CG2/3 - League 2) 10
 
Saturday, February 10, 2018 @ 2:10pm
Final
QAS - THOMAS (3CG2) 2
SMMA - SCHOEN (3CG2) 12
 
Saturday, February 10, 2018 @ 2:00pm
Final
SMMA - VOEGTLI (6CG2) 6
SCL - GELDMACHER (6CG2) 8
 
Saturday, February 10, 2018 @ 1:45pm
Final
QAS - FISHER (5CB1) 23
SFA - LUMBSDEN (5CB1) 9
 
Saturday, February 10, 2018 @ 1:30pm
Final
ST SIMON - AUBUCHON (NC) (8CG2) 16
ST JUSTIN - FAGAN (8CG2) 32
 
Saturday, February 10, 2018 @ 1:25pm
Final
SMMA - BERNI (5CB3) 6
OLF - ERVIN (5CB3) 32
 
Saturday, February 10, 2018 @ 1:25pm
Final
SMT - SANNEMAN (3CB2) 6
QAS - SIMOKAITIS (3CB2) 26
 
Saturday, February 10, 2018 @ 1:20pm
Final
ST JUSTIN - WILKE (4) (6CB3/4 - League 4) 32
PCCA - RAGES (4) (6CB3/4 - League 4) 14
 
Saturday, February 10, 2018 @ 1:20pm
Final
SFA - ROBINSON (7CB2) 41
QAS - SIPPEL (7CB2) 29
 
Saturday, February 10, 2018 @ 1:05pm
Final
ST JOE - HOEFLER (2) (7CG2/3 - League 2) 28
SMMA - KARCHER (2) (7CG2/3 - League 2) 4
 
Saturday, February 10, 2018 @ 12:55pm
Final
ASMP - PICHA (2) (6OB1/2 - League 2) 31
SCL - ETZEL (2) (C) (6OB1/2 - League 2) 27
 
Saturday, February 10, 2018 @ 12:40pm
Final
OLF - BREEZE (1) (6CB1/2 - League 1) 17
SFA - WHITMAN (NC) (1) (6CB1/2 - League 1) 21
 
Saturday, February 10, 2018 @ 12:20pm
Final
ST MARK - NEWCOMBE (5CB1) 26
OLF - SCHNUR (5CB1) 9
 
Saturday, February 10, 2018 @ 12:20pm
Final
ASMP - SYKORA (3CB3) 10
QAS - SHAUGHNESSY (3CB3) 16
 
Saturday, February 10, 2018 @ 12:15pm
Final
IC - COLE (5CG2) 6
ST SIMON - KING (5CG2) 17
 
Saturday, February 10, 2018 @ 12:15pm
Final
SMMA - ORGAN (8CB3) 17
ST JOE - LAYTON (8CB3) 22
 
Saturday, February 10, 2018 @ 12:15pm
Final
SFA - MORROW (O) (8G1) 30
IC - SHORT (1) (8G1) 22
 
Saturday, February 10, 2018 @ 12:15pm
Final
SMMA - WELCH (NC) (8CG2) 58
PCCA - VanHORNBECK (8CG2) 10
 
Saturday, February 10, 2018 @ 12:00pm
Final
ST JUSTIN - BARRY (7OB) 35
SMMA - SULLIVAN (7OB) 35
 
Saturday, February 10, 2018 @ 11:50am
Final
SFA - STOTTS (O) (7CG1) 28
SCL - REHM (1) (7CG1) 20
 
Saturday, February 10, 2018 @ 11:35am
Final
QAS - KESTERSON (4CB1) 27
SFA - RITZEL (4CB1) 14
 
Saturday, February 10, 2018 @ 11:15am
Final
IC - BERNSTEIN (3CG1) 3
QAS - BRUNNER (3CG1) 5
 
Saturday, February 10, 2018 @ 11:15am
Final
OLQP - JOHNSON (6CG2) 16
OLF - YATES (6CG2) 37
 
Saturday, February 10, 2018 @ 11:10am
Final
ST JOE - RALSTON (4CB2) 2
ST SIMON - ROTH (4CB2) 29
 
Saturday, February 10, 2018 @ 11:10am
Final
ST MARK - MALONEY (NC) (7CB1) 42
ST JOE - HUNT (7CB1) 11
 
Saturday, February 10, 2018 @ 11:10am
Final
ST JOE - KUCZWARA (3CB2) 1
ST MARK - ALTHAGE (3CB2) 6
 
Saturday, February 10, 2018 @ 11:10am
Final
ST SIMON - SIEVER (4CB1) 7
IC - SCHUBERT (4CB1) 12
 
Saturday, February 10, 2018 @ 11:10am
Final
QAS - SEPPI (6OG) 22
ASMP - DAVIS (6OG) 20
 
Saturday, February 10, 2018 @ 10:45am
Final
OLF - BREEZE (2) (8CB1/2 - League 2) 47
SCL - BEIDENSTEIN (NC) (2) (8CB1/2 - League 2) 37
 
Saturday, February 10, 2018 @ 10:30am
Final
ST JUSTIN - LACINY (4CG2) 8
SFA - ABERNATHY (4CG2) 0
 
Saturday, February 10, 2018 @ 10:10am
Final
SCL - GREFFET (4CB2) 18
QAS - LEUTHEN (4CB2) 12
 
Saturday, February 10, 2018 @ 10:10am
Final
ST SIMON - FRANKE (7CB1) 0
OLF - BISHOP (7CB1) 2
 
Saturday, February 10, 2018 @ 10:05am
Final
QAS - ECKHARD (4CB4) 19
SFA - ROHLFING (4CB4) 10
 
Saturday, February 10, 2018 @ 10:05am
Final
ST SIMON - GOLDBECK1 (6CG1) 11
ST JOE - SWEENEY (6CG1) 12
 
Saturday, February 10, 2018 @ 10:05am
Final
QAS - DIESENROTH (4CG1) 24
OLF - KING (4CG1) 26
 
Saturday, February 10, 2018 @ 10:05am
Final
ST SIMON - RATERMAN (4CG2) 12
ST SIMON - HOPE (4CG2) 16
 
Saturday, February 10, 2018 @ 10:05am
Final
SMMA - ALIVERNIA (6CG1) 13
IC - FITZGERALD (6CG1) 10
 
Saturday, February 10, 2018 @ 9:40am
Final
SMT - OHMER (8OB) 48
SCL - BERRA (8OB) 27
 
Saturday, February 10, 2018 @ 9:05am
Final
ST JOE - SCHAEFER (3) (6CB3/4 - League 3) 31
OLF - ANDRESCAVAGE (3) (6CB3/4 - League 3) 24
 
Saturday, February 10, 2018 @ 9:00am
Final
OLF - STUCKE (3CB2) 5
ST SIMON - SMITH (3CB2) 16
 
Saturday, February 10, 2018 @ 9:00am
Final
SMMA - LIEBER (4CG2) 5
OLQP - SCHWANTNER (4CG2) 14
 
Saturday, February 10, 2018 @ 9:00am
Final
IC - SCHER (4CB4) 8
OLQP - CIGNETTI (4CB4) 16
 
Saturday, February 10, 2018 @ 9:00am
Final
QAS - LUDWIG (4CG1) 2
SCL - PATRICK (4CG1) 7
 
Saturday, February 10, 2018 @ 9:00am
Final
QAS - ANDERSON (O) (7CG1) 27
ST MARK - GREBING (1) (7CG1) 28
 
Saturday, February 10, 2018 @ 9:00am
Final
ST SIMON - DOWELL (7CB2) 12
ST JUSTIN - LUHNING (7CB2) 40
 
Saturday, February 10, 2018 @ 8:00am
Final
SMT - JEFFERSON (2) (6OB1/2 - League 2) 29
QAS - BENTRUP (2) (6OB1/2 - League 2) 33
 
Saturday, February 10, 2018 @ 8:00am
Final
SCL - KNOX (4CB1) 19
OLF - GRONER (4CB1) 11
 
Friday, February 9, 2018 @ 9:15pm
Final
SMMA - CATLETT (1) (8CB1/2 - League 1) 26
QAS - TAYLOR (2) (8CB1/2 - League 2) 51
 
Friday, February 9, 2018 @ 9:15pm
Final
QAS - KESTERSON (4CB1) 37
SCL - FITZGERALD (4CB1) 13
 
Friday, February 9, 2018 @ 8:25pm
Final
ST JUSTIN - MEYERS (NC) (1) (8CB1/2 - League 1) 24
ST MARK - NEWCOMBE (1) (8CB1/2 - League 1) 53
 
Friday, February 9, 2018 @ 8:25pm
Final
SMMA - LATO (8CG2) 25
ST JUSTIN - FAGAN (8CG2) 20
 
Friday, February 9, 2018 @ 8:10pm
Final
PCCA - BROYLES (8CB3) 18
OLF - LINDELL (8CB3) 41
 
Friday, February 9, 2018 @ 8:10pm
Final
ST JUSTIN - COX (4CB3) 16
OLF - STUCKE (4CB3) 36
 
Friday, February 9, 2018 @ 8:10pm
Final
SMMA - McDERMOTT (2) (8CB1/2 - League 2) 27
SCL - ADAMEC (1) (8CB1/2 - League 1) 45
 
Friday, February 9, 2018 @ 7:20pm
Final
SCL - DRAZEN (6CG1) 12
ST JUSTIN - O'NEILL (6CG1) 14
 
Friday, February 9, 2018 @ 7:20pm
Final
QAS - HOFFMEISTER (7CB2) 30
QAS - SIPPEL (7CB2) 18
 
Friday, February 9, 2018 @ 7:05pm
Final
OLQP - SCHWANTNER (4CG2) 8
QAS - ENDERMUEHLE (4CG2) 28
 
Friday, February 9, 2018 @ 7:05pm
Final
OLF - ERVIN (5CB3) 37
SMMA - BERNI (5CB3) 0
 
Friday, February 9, 2018 @ 7:05pm
Final
ASMP - KOPP (O) (8G1) 15
QAS - HALAMICEK (O) (8G1) 40
 
Friday, February 9, 2018 @ 6:15pm
Final
ST SIMON - RATERMAN (4CG2) 16
ST MARK - MALONEY (4CG2) 23
 
Friday, February 9, 2018 @ 6:15pm
Final
ASMP - SWIFT (O) (5CG1) 17
ST JUSTIN - FAGAN (O) (5CG1) 18
 
Friday, February 9, 2018 @ 6:00pm
Final
ST SIMON - CHASTONAY (1) (6CB1/2 - League 1) 35
IC - PETTY (2) (6CB1/2 - League 2) 20
 
Friday, February 9, 2018 @ 6:00pm
Final
IC - COLE (5CG2) 10
SMMA - TORRENCE (5CG2) 14
 
Friday, February 9, 2018 @ 6:00pm
Final
SFA - RIKE (3CB1) 4
QAS - JONES (3CB1) 8
 
Sunday, February 4, 2018 @ 4:15pm
Final
SCL - DRAZEN (6CG1) 13
SMMA - ALIVERNIA (6CG1) 10
 
Sunday, February 4, 2018 @ 4:15pm
Final
SMMA - WRIGHT (4CB4) 21
IC - SCHER (4CB4) 9
 
Sunday, February 4, 2018 @ 3:45pm
Final
OLF - ERVIN (5CB3) 42
SFA - SOELL (5CB3) 21
 
Sunday, February 4, 2018 @ 3:45pm
Final
IC - JERCINOVIC (3CB2) 14
ST SIMON - SMITH (3CB2) 11
 
Sunday, February 4, 2018 @ 3:15pm
Final
OLF - YATES (6CG2) 10
ST JOE - ROHE (6CG2) 24
 
Sunday, February 4, 2018 @ 3:10pm
Final
ST JUSTIN - MEYERS (NC) (1) (8CB1/2 - League 1) 42
SMMA - CATLETT (1) (8CB1/2 - League 1) 32
 
Sunday, February 4, 2018 @ 3:10pm
Final
QAS - ZARR (8OB) 20
IC - MOSS (8OB) 40
 
Sunday, February 4, 2018 @ 2:40pm
Final
SFA - ABERNATHY (4CG2) 8
ST SIMON - RATERMAN (4CG2) 2
 
Sunday, February 4, 2018 @ 2:40pm
Final
ST SIMON - KING (5CG2) 23
SFA - NOVAK (5CG2) 10
 
Sunday, February 4, 2018 @ 2:35pm
Final
OLF - BISHOP (7CB1) 41
SCL - BIEDENSTEIN (7CB1) 48
 
Sunday, February 4, 2018 @ 2:10pm
Final
IC - CHEANEY (7CB1) 43
ST JOE - HUNT (7CB1) 23
 
Sunday, February 4, 2018 @ 2:05pm
Final
QAS - COLLINS (7OB) 27
SMMA - SULLIVAN (7OB) 44
 
Sunday, February 4, 2018 @ 2:05pm
Final
SCL - ETZEL (2) (C) (6OB1/2 - League 2) 23
SMT - JEFFERSON (2) (6OB1/2 - League 2) 31
 
Sunday, February 4, 2018 @ 2:05pm
Final
SCL - CAVE (7CB3) 44
MMOC - LaFLAMME (7CB3) 8
 
Sunday, February 4, 2018 @ 1:35pm
Final
QAS - BAUMAN (5OB) 28
ST SIMON - HOF (C) (5OB) 17
 
Sunday, February 4, 2018 @ 1:35pm
Final
ST MARK - GREBING (1) (7CG1) 16
SFA - STOTTS (O) (7CG1) 35
 
Sunday, February 4, 2018 @ 1:30pm
Final
SMMA - KABURAKIS (3CG1) 4
SCL - WALSH (3CG1) 11
 
Sunday, February 4, 2018 @ 1:05pm
Final
QAS - DECLUE (3) (6CB3/4 - League 3) 7
ST JOE - SCHAEFER (3) (6CB3/4 - League 3) 16
 
Sunday, February 4, 2018 @ 1:00pm
Final
SMMA - ORGAN (8CB3) 31
MMOC - BERHORST (8CB3) 39
 
Sunday, February 4, 2018 @ 1:00pm
Final
SMMA - LATO (8CG2) 37
SMMA - WELCH (NC) (8CG2) 33
 
Sunday, February 4, 2018 @ 1:00pm
Final
SCL - GELDMACHER (6CG2) 20
OLQP - JOHNSON (6CG2) 10
 
Sunday, February 4, 2018 @ 12:30pm
Final
QAS - CAIRA (3CB3) 21
SFA - SCHULTE (3CB3) 7
 
Sunday, February 4, 2018 @ 12:30pm
Final
QAS - PICHA (NC) (8CB3) 29
ST SIMON - SIEVERS (8CB3) 44
 
Sunday, February 4, 2018 @ 12:00pm
Final
ST SIMON - MILSARK (5CG2) 4
ST JOE- POGUE (5CG2) 10
 
Saturday, February 3, 2018 @ 6:45pm
Final
QAS - GEROSKI (3CB1) 21
ST SIMON - SCHWARTZ (3CB1) 4
 
Saturday, February 3, 2018 @ 5:40pm
Final
QAS - KESTERSON (4CB1) 30
ST SIMON - SIEVER (4CB1) 17
 
Saturday, February 3, 2018 @ 4:35pm
Final
SCL - CAHILL (3CB2) 15
ASMP - HIRNER (3CB2) 19
 
Saturday, February 3, 2018 @ 4:35pm
Final
MMOC - DRIKOW (5CB2) 14
ST SIMON - ROTH (5CB2) 20
 
Saturday, February 3, 2018 @ 3:30pm
Final
QAS - TIERNEY (3) (7CG2/3 - League 3) 7
ST SIMON - WAGONER (3) (7CG2/3 - League 3) 18
 
Saturday, February 3, 2018 @ 3:30pm
Final
ST SIMON - ROTH (4CB2) 21
SCL - GREFFET (4CB2) 10
 
Saturday, February 3, 2018 @ 3:15pm
Final
ST MARK - MALONEY (4CG2) 6
SMMA - LIEBER (4CG2) 10
 
Saturday, February 3, 2018 @ 3:05pm
Final
OLF - KING (4CG1) 8
SCL - PATRICK (4CG1) 16
 
Saturday, February 3, 2018 @ 2:25pm
Final
ST JUSTIN - FAGAN (8CG2) 29
PCCA - VanHORNBECK (8CG2) 9
 
Saturday, February 3, 2018 @ 2:25pm
Final
SCL - KNOX (4CB1) 12
IC - SCHUBERT (4CB1) 13
 
Saturday, February 3, 2018 @ 2:25pm
Final
QAS - FISHER (5CB1) 34
ASMP- HEBENSTREIT (5CB1) 22
 
Saturday, February 3, 2018 @ 2:25pm
Final
SCL - ERMOLD (1) (8G1) 46
QAS - HALAMICEK (O) (8G1) 23
 
Saturday, February 3, 2018 @ 2:25pm
Final
SFA - BRESNAN (3CG2) 7
ST JOE - SLAVENS (3CG2) 10
 
Saturday, February 3, 2018 @ 2:25pm
Final
SMMA - BLUMENKEMPER (5CG2) 28
MMOC - BAILEY (5CG2) 9
 
Saturday, February 3, 2018 @ 2:10pm
Final
MMOC - WRIGHT (NC) (1) (6OB1/2 - League 1) 21
SMMA - DeGREEF (1) (6OB1/2 - League 1) 27
 
Saturday, February 3, 2018 @ 2:00pm
Final
SMMA - HIGGINS (5OB) 22
SCL - WALSH (5OB) 28
 
Saturday, February 3, 2018 @ 1:45pm
Final
MMOC - MEYER (3CB1) 24
SFA - RIKE (3CB1) 14
 
Saturday, February 3, 2018 @ 1:20pm
Final
ST MARK - SHOGER (5CG1) 15
ASMP - SWIFT (O) (5CG1) 21
 
Saturday, February 3, 2018 @ 1:20pm
Final
OLF - STUCKE (4CB3) 17
MMOC - NICOLETTI (4CB3) 18
 
Saturday, February 3, 2018 @ 1:20pm
Final
ST JUSTIN - O'NEILL (6CG1) 8
ST SIMON - GOLDBECK1 (6CG1) 10
 
Saturday, February 3, 2018 @ 1:20pm
Final
PCCA - RAGES (4) (6CB3/4 - League 4) 4
ST JUSTIN - WILKE (4) (6CB3/4 - League 4) 34
 
Saturday, February 3, 2018 @ 1:20pm
Final
SCL - STECHER (3CG2) 8
IC - LUPE (3CG2) 10
 
Saturday, February 3, 2018 @ 1:20pm
Final
QAS - SIMOKAITIS (3CB2) 26
ST JOE - KUCZWARA (3CB2) 8
 
Saturday, February 3, 2018 @ 1:20pm
Final
OLQP - WHITE (7CB3) 10
QAS - SCHELLHASE (7CB3) 20
 
Saturday, February 3, 2018 @ 1:05pm
Final
ASMP - BILKA (7CB3) 51
SMMA - NIEBRUGGE (7CB3) 10
 
Saturday, February 3, 2018 @ 12:55pm
Final
QAS - SEPPI (6OG) 14
SCL - KNOX (C) (6OG) 30
 
Saturday, February 3, 2018 @ 12:40pm
Final
OLF - GRONER (4CB1) 12
SFA - RITZEL (4CB1) 11
 
Saturday, February 3, 2018 @ 12:15pm
Final
SCL - HEGGEMEIER (4CG1) 10
ST JOE - HUNT (4CG1) 7
 
Saturday, February 3, 2018 @ 12:15pm
Final
OLF - ANDRESCAVAGE (3) (6CB3/4 - League 3) 35
ST JUSTIN - WASSILEK (3) (6CB3/4 - League 3) 32
 
Saturday, February 3, 2018 @ 12:15pm
Final
OLF - JOKERST (3CG1) 1
MMOC - HARRIS (3CG1) 11
 
Saturday, February 3, 2018 @ 12:15pm
Final
SMMA - VOEGTLI (6CG2) 16
ST SIMON - GOLDBECK2 (6CG2) 2
 
Saturday, February 3, 2018 @ 12:15pm
Final
SMMA - TORRENCE (5CG2) 12
ASMP - DAVIS (5CG2) 15
 
Saturday, February 3, 2018 @ 12:15pm
Final
SCL - BEIDENSTEIN (NC) (2) (8CB1/2 - League 2) 28
QAS - TAYLOR (2) (8CB1/2 - League 2) 41
 
Saturday, February 3, 2018 @ 12:00pm
Final
SCL - REHM (1) (7CG1) 43
SMMA - GLUECK (O) (7CG1) 37
 
Saturday, February 3, 2018 @ 11:50am
Final
QAS - KESTERSON (1) (6OB1/2 - League 1) 6
SCL - LAUBER (1) (6OB1/2 - League 1) 25
 
Saturday, February 3, 2018 @ 11:35am
Final
QAS - SIPPEL (7CB2) 31
SFA - HULSEY (7CB2) 24
 
Saturday, February 3, 2018 @ 11:10am
Final
SMMA - LAWLER (4CB2) 16
ST JOE - RALSTON (4CB2) 0
 
Saturday, February 3, 2018 @ 11:10am
Final
ST SIMON - PRANGE (7OB) 22
ST JUSTIN - BARRY (7OB) 35
 
Saturday, February 3, 2018 @ 11:10am
Final
OLF - SCHNUR (5CB1) 16
IC - BRANNAM (5CB1) 25
 
Saturday, February 3, 2018 @ 11:10am
Final
ST MARK - ALTHAGE (3CB2) 11
SMT - SANNEMAN (3CB2) 1
 
Saturday, February 3, 2018 @ 11:10am
Final
SCL - WALSH (1) (7CG1) 17
QAS - ANDERSON (O) (7CG1) 41
 
Saturday, February 3, 2018 @ 11:10am
Final
SFA - WHITMAN (NC) (1) (6CB1/2 - League 1) 15
ST SIMON - CHASTONAY (1) (6CB1/2 - League 1) 30
 
Saturday, February 3, 2018 @ 11:10am
Final
ST JOE - HICKERSON (5CB3) 12
OLQP - KERSHAW (5CB3) 5
 
Saturday, February 3, 2018 @ 10:45am
Final
ST MARK - NIENHAUS (2) (6CB1/2 - League 2) 22
SCL - BERRA (NC) (2) (6CB1/2 - League 2) 22
 
Saturday, February 3, 2018 @ 10:30am
Final
OLF - BEFFA (1) (8G1) 9
SFA - MORROW (O) (8G1) 36
 
Saturday, February 3, 2018 @ 10:05am
Final
SMT - OHMER (8OB) 26
IC - MOSS (8OB) 33
 
Saturday, February 3, 2018 @ 10:05am
Final
ASMP - SYKORA (3CB3) 5
SMT - JEFFERSON (3CB3) 44
 
Saturday, February 3, 2018 @ 10:05am
Final
SCL - KEIFER (5CG1) 19
ST JUSTIN - FAGAN (O) (5CG1) 22
 
Saturday, February 3, 2018 @ 10:05am
Final
QAS - BENDER (5CG2) 7
IC - COLE (5CG2) 14
 
Saturday, February 3, 2018 @ 10:05am
Final
QAS - BLACK (5CB2) 24
ST JOE - GARTNER (5CB2) 14
 
Saturday, February 3, 2018 @ 10:05am
Final
QAS - BENTRUP (2) (6OB1/2 - League 2) 29
ASMP - PICHA (2) (6OB1/2 - League 2) 28
 
Saturday, February 3, 2018 @ 10:05am
Final
ST JUSTIN - LUHNING (7CB2) 10
QAS - HOFFMEISTER (7CB2) 30
 
Saturday, February 3, 2018 @ 10:05am
Final
QAS - LEUTHEN (4CB2) 10
ST MARK - DORMIER (4CB2) 21
 
Saturday, February 3, 2018 @ 9:40am
Final
ST MARK - NEWCOMBE (1) (8CB1/2 - League 1) 42
SCL - ADAMEC (1) (8CB1/2 - League 1) 30
 
Saturday, February 3, 2018 @ 9:00am
Final
ST SIMON - FRANKE (7CB1) 22
ST MARK - MALONEY (NC) (7CB1) 43
 
Saturday, February 3, 2018 @ 9:00am
Final
ST JOE - LAYTON (8CB3) 43
PCCA - BROYLES (8CB3) 16
 
Saturday, February 3, 2018 @ 9:00am
Final
SFA - WOOD (NC) (3) (7CG2/3 - League 3) 34
IC - COLEMAN (3) (7CG2/3 - League 3) 10
 
Saturday, February 3, 2018 @ 9:00am
Final
SCL - LAUBER (3CB1) 12
ST JUSTIN - TALLEUR (3CB1) 10
 
Saturday, February 3, 2018 @ 9:00am
Final
OLQP - CIGNETTI (4CB4) 21
ST JOE - SCHMEIDER (4CB4) 12
 
Saturday, February 3, 2018 @ 9:00am
Final
QAS - SHAUGHNESSY (3CB3) 18
OLQP - THOMAS (3CB3) 11
 
Saturday, February 3, 2018 @ 9:00am
Final
OLF - BREEZE (1) (6CB1/2 - League 1) 22
ASMP - BECKER (1) (6CB1/2 - League 1) 25
 
Saturday, February 3, 2018 @ 9:00am
Final
ST JOE - HOEFLER (2) (7CG2/3 - League 2) 18
QAS - BRODERICK (NC) (2) (7CG2/3 - League 2) 25
 
Friday, February 2, 2018 @ 9:15pm
Final
OLF - LINDELL (8CB3) 26
ST JOE - LAYTON (8CB3) 35
 
Friday, February 2, 2018 @ 9:15pm
Final
SCL - BERRA (8OB) 44
IC - ISENMAN (8OB) 52
 
Friday, February 2, 2018 @ 8:25pm
Final
SCL - BEIDENSTEIN (NC) (2) (8CB1/2 - League 2) 47
OLF - BREEZE (2) (8CB1/2 - League 2) 38
 
Friday, February 2, 2018 @ 8:25pm
Final
MMOC - HARRIS (7OB) 35
QAS - COLLINS (7OB) 59
 
Friday, February 2, 2018 @ 8:10pm
Final
QAS - SMITH (5CG1) 22
OLF - KRODINGER (5CG1) 11
 
Friday, February 2, 2018 @ 8:10pm
Final
SMMA - McDERMOTT (2) (8CB1/2 - League 2) 14
QAS - TAYLOR (2) (8CB1/2 - League 2) 49
 
Friday, February 2, 2018 @ 8:10pm
Final
PCCA - VanHORNBECK (8CG2) 5
SMMA - LATO (8CG2) 32
 
Friday, February 2, 2018 @ 8:05pm
Final
ST SIMON - AUBUCHON (NC) (8CG2) 18
ASMP - EVERS (NC) (8CG2) 22
 
Friday, February 2, 2018 @ 7:20pm
Final
SMMA - KARCHER (4CG1) 2
SCL - HEGGEMEIER (4CG1) 0
 
Friday, February 2, 2018 @ 7:20pm
Final
OLF - JOKERST (3CG1) 8
SMMA - KABURAKIS (3CG1) 11
 
Friday, February 2, 2018 @ 7:05pm
Final
ASMP - GARTNER (4CB3) 6
OLF - BEFFA (4CB3) 7
 
Friday, February 2, 2018 @ 7:05pm
Final
QAS - KESTERSON (1) (6OB1/2 - League 1) 17
SMMA - DeGREEF (1) (6OB1/2 - League 1) 20
 
Friday, February 2, 2018 @ 7:05pm
Final
ST JUSTIN - LALLY (5CB2) 29
OLF - ATZERT (5CB2) 11
 
Friday, February 2, 2018 @ 7:00pm
Final
MMOC - BERHORST (O) (8G1) 30
ASMP - KOPP (O) (8G1) 22
 
Friday, February 2, 2018 @ 6:15pm
Final
ST JUSTIN - TALLEUR (3CB1) 13
SFA - RIKE (3CB1) 4
 
Friday, February 2, 2018 @ 6:15pm
Final
ST JUSTIN - FAGAN (3CB3) 14
SFA - SCHULTE (3CB3) 10
 
Friday, February 2, 2018 @ 6:00pm
Final
QAS - ANDERSON (5OB) 34
SMMA - HIGGINS (5OB) 17
 
Friday, February 2, 2018 @ 6:00pm
Final
ST SIMON - SCHWARTZ (3CB1) 11
SMMA - SEAGO (3CB1) 14
 
Friday, February 2, 2018 @ 6:00pm
Final
OLQP - THOMAS (3CB3) 3
SMMA - DUKE (3CB3) 12
 
Sunday, January 28, 2018 @ 7:30pm
Final
ASMP - SWIFT (O) (5CG1) 8
QAS - SMITH (5CG1) 13
 
Sunday, January 28, 2018 @ 6:25pm
Final
OLF - ATZERT (5CB2) 6
QAS - BLACK (5CB2) 24
 
Sunday, January 28, 2018 @ 5:25pm
Final
OLF - GRONER (4CB1) 8
SCL - KNOX (4CB1) 33
 
Sunday, January 28, 2018 @ 5:20pm
Final
SFA - SOELL (5CB3) 24
QAS - BAKER (5CB3) 17
 
Sunday, January 28, 2018 @ 4:50pm
Final
MMOC - HARRIS (7OB) 44
ST SIMON - PRANGE (7OB) 35
 
Sunday, January 28, 2018 @ 4:45pm
Final
MMOC - MEYER (3CB1) 12
SCL - LAUBER (3CB1) 14
 
Sunday, January 28, 2018 @ 4:20pm
Final
SFA - BRESNAN (3CG2) 8
SCL - STECHER (3CG2) 0
 
Sunday, January 28, 2018 @ 4:15pm
Final
ST JUSTIN - LALLY (5CB2) 34
MMOC - DRIKOW (5CB2) 20
 
Sunday, January 28, 2018 @ 4:15pm
Final
ST SIMON - RATERMAN (4CG2) 13
QAS - ENDERMUEHLE (4CG2) 4
 
Sunday, January 28, 2018 @ 4:15pm
Final
QAS - SEPPI (6OG) 20
SMMA - HOUSTON (6OG) 17
 
Sunday, January 28, 2018 @ 4:10pm
Final
SFA - MORROW (O) (8G1) 32
ST MARK - GREBING (1) (8G1) 14
 
Sunday, January 28, 2018 @ 3:45pm
Final
ST JUSTIN - WASSILEK (3) (6CB3/4 - League 3) 22
ST SIMON - STAUB (4) (6CB3/4 - League 4) 19
 
Sunday, January 28, 2018 @ 3:40pm
Final
QAS - BRUNNER (3CG1) 0
SCL - WALSH (3CG1) 10
 
Sunday, January 28, 2018 @ 3:15pm
Final
ST JUSTIN - LACINY (4CG2) 10
OLQP - SCHWANTNER (4CG2) 6
 
Sunday, January 28, 2018 @ 3:10pm
Final
MMOC - LaFLAMME (7CB3) 10
SMMA - NIEBRUGGE (7CB3) 33
 
Sunday, January 28, 2018 @ 3:10pm
Final
QAS - KESTERSON (1) (6OB1/2 - League 1) 31
MMOC - WRIGHT (NC) (1) (6OB1/2 - League 1) 30
 
Sunday, January 28, 2018 @ 3:10pm
Final
OLF - HAWKINS (4CG1) 16
QAS - DIESENROTH (4CG1) 14
 
Sunday, January 28, 2018 @ 3:05pm
Final
SCL - KNOX (C) (6OG) 31
ST MARK - MALONEY (6OG) 11
 
Sunday, January 28, 2018 @ 2:40pm
Final
MMOC - BAILEY (5CG2) 20
ST SIMON - KING (5CG2) 17
 
Sunday, January 28, 2018 @ 2:35pm
Final
ST JOE - RALSTON (4CB2) 7
SCL - GREFFET (4CB2) 23
 
Sunday, January 28, 2018 @ 2:10pm
Final
QAS - BENDER (5CG2) 3
ST JOE- POGUE (5CG2) 9
 
Sunday, January 28, 2018 @ 2:05pm
Final
SFA - SCHUERMEYER (8CG2) 33
SMMA - WELCH (NC) (8CG2) 25
 
Sunday, January 28, 2018 @ 2:05pm
Final
SMMA - SEAGO (3CB1) 4
QAS - GEROSKI (3CB1) 14
 
Sunday, January 28, 2018 @ 2:05pm
Final
OLF - BEFFA (4CB3) 9
MMOC - NICOLETTI (4CB3) 28
 
Sunday, January 28, 2018 @ 2:00pm
Final
ASMP- HEBENSTREIT (5CB1) 9
ST MARK - NEWCOMBE (5CB1) 25
 
Sunday, January 28, 2018 @ 1:35pm
Final
OLF - LINDELL (8CB3) 14
ST SIMON - SIEVERS (8CB3) 37
 
Sunday, January 28, 2018 @ 1:30pm
Final
SCL - WALSH (1) (7CG1) 17
SCL - REHM (1) (7CG1) 32
 
Sunday, January 28, 2018 @ 1:05pm
Final
ST SIMON - ROTH (5CB2) 21
ST JOE - GARTNER (5CB2) 13
 
Sunday, January 28, 2018 @ 1:00pm
Final
QAS - BELZ (3CG1) 1
MMOC - HARRIS (3CG1) 4
 
Sunday, January 28, 2018 @ 1:00pm
Final
ST JUSTIN - TALLEUR (3CB1) 14
QAS - JONES (3CB1) 8
 
Sunday, January 28, 2018 @ 1:00pm
Final
QAS - BRODERICK (NC) (2) (7CG2/3 - League 2) 27
SMMA - KARCHER (2) (7CG2/3 - League 2) 13
 
Sunday, January 28, 2018 @ 12:30pm
Final
SFA - HULSEY (7CB2) 27
ST SIMON - DOWELL (7CB2) 33
 
Sunday, January 28, 2018 @ 12:00pm
Final
MMOC - BERHORST (8CB3) 34
QAS - PICHA (NC) (8CB3) 30
 
Saturday, January 27, 2018 @ 8:10pm
Final
SCL - BEIDENSTEIN (NC) (2) (8CB1/2 - League 2) 28
SMMA - McDERMOTT (2) (8CB1/2 - League 2) 14
 
Saturday, January 27, 2018 @ 7:05pm
Final
IC - BRANNAM (5CB1) 9
QAS - FISHER (5CB1) 18
 
Saturday, January 27, 2018 @ 7:05pm
Final
SCL - ADAMEC (1) (8CB1/2 - League 1) 54
SMMA - CATLETT (1) (8CB1/2 - League 1) 21
 
Saturday, January 27, 2018 @ 6:45pm
Final
ASMP - HIRNER (3CB2) 9
ST SIMON - SMITH (3CB2) 6
 
Saturday, January 27, 2018 @ 6:00pm
Final
ST MARK - GREBING (1) (7CG1) 36
SMMA - GLUECK (O) (7CG1) 33
 
Saturday, January 27, 2018 @ 6:00pm
Final
SCL - KRUZE (5OB) 0
QAS - ANDERSON (5OB) 31
 
Saturday, January 27, 2018 @ 5:40pm
Final
ST MARK - DORMIER (4CB2) 18
ST SIMON - ROTH (4CB2) 13
 
Saturday, January 27, 2018 @ 4:35pm
Final
SFA - RITZEL (4CB1) 21
ST SIMON - SIEVER (4CB1) 12
 
Saturday, January 27, 2018 @ 3:35pm
Final
ST JOE - HUNT (4CG1) 12
OLF - KING (4CG1) 32
 
Saturday, January 27, 2018 @ 3:35pm
Final
ASMP - PICHA (2) (6OB1/2 - League 2) 30
SMT - JEFFERSON (2) (6OB1/2 - League 2) 34
 
Saturday, January 27, 2018 @ 3:30pm
Final
ST MARK - MALONEY (4CG2) 14
ST SIMON - HOPE (4CG2) 14
 
Saturday, January 27, 2018 @ 3:15pm
Final
SCL - LAUBER (1) (6OB1/2 - League 1) 16
SMMA - DeGREEF (1) (6OB1/2 - League 1) 29
 
Saturday, January 27, 2018 @ 3:05pm
Final
ASMP - SYKORA (3CB3) 9
SCL - SCHEVE (3CB3) 29
 
Saturday, January 27, 2018 @ 2:30pm
Final
SCL - WALSH (5OB) 28
QAS - BAUMAN (5OB) 12
 
Saturday, January 27, 2018 @ 2:30pm
Final
SFA - RIKE (3CB1) 4
OLF - ERVIN (3CB1) 18
 
Saturday, January 27, 2018 @ 2:25pm
Final
QAS - SHAUGHNESSY (3CB3) 16
ST JUSTIN - FAGAN (3CB3) 16
 
Saturday, January 27, 2018 @ 2:25pm
Final
ST JUSTIN - LALLY (3CG2) 8
ST JOE - SLAVENS (3CG2) 4
 
Saturday, January 27, 2018 @ 2:25pm
Final
ST JOE - KUCZWARA (3CB2) 5
IC - JERCINOVIC (3CB2) 23
 
Saturday, January 27, 2018 @ 2:25pm
Final
SMMA - BLUMENKEMPER (5CG2) 23
ST SIMON - KING (5CG2) 16
 
Saturday, January 27, 2018 @ 2:25pm
Final
SFA - ROBINSON (7CB2) 24
QAS - HOFFMEISTER (7CB2) 32
 
Saturday, January 27, 2018 @ 2:10pm
Final
OLQP - KERSHAW (5CB3) 10
SMMA - BERNI (5CB3) 2
 
Saturday, January 27, 2018 @ 2:00pm
Final
ST MARK - ALTHAGE (3CB2) 6
SCL - CAHILL (3CB2) 21
 
Saturday, January 27, 2018 @ 1:25pm
Final
ST JOE - HICKERSON (5CB3) 5
OLF - ERVIN (5CB3) 28
 
Saturday, January 27, 2018 @ 1:25pm
Final
SMMA - WRIGHT (4CB4) 15
QAS - ECKHARD (4CB4) 27
 
Saturday, January 27, 2018 @ 1:20pm
Final
PCCA - BROYLES (8CB3) 18
QAS - PICHA (NC) (8CB3) 48
 
Saturday, January 27, 2018 @ 1:20pm
Final
ASMP - GARTNER (4CB3) 16
ST JUSTIN - COX (4CB3) 29
 
Saturday, January 27, 2018 @ 1:20pm
Final
SFA - ROHLFING (4CB4) 4
ST JOE - SCHMEIDER (4CB4) 3
 
Saturday, January 27, 2018 @ 1:20pm
Final
SFA - SCHULTE (3CB3) 11
OLQP - THOMAS (3CB3) 4
 
Saturday, January 27, 2018 @ 1:20pm
Final
SMMA - HIGGINS (5OB) 33
ST SIMON - HOF (C) (5OB) 22
 
Saturday, January 27, 2018 @ 1:20pm
Final
SMMA - SCHOEN (3CG2) 9
IC - LUPE (3CG2) 3
 
Saturday, January 27, 2018 @ 1:05pm
Final
OLF - HOVIS (5CG2) 10
SMMA - TORRENCE (5CG2) 8
 
Saturday, January 27, 2018 @ 12:55pm
Final
QAS - BENTRUP (2) (6OB1/2 - League 2) 14
SCL - ETZEL (2) (C) (6OB1/2 - League 2) 18
 
Saturday, January 27, 2018 @ 12:20pm
Final
SCL - KNOX (4CB1) 9
QAS - KESTERSON (4CB1) 40
 
Saturday, January 27, 2018 @ 12:20pm
Final
ST JUSTIN - FAGAN (O) (5CG1) 19
OLF - KRODINGER (5CG1) 15
 
Saturday, January 27, 2018 @ 12:15pm
Final
SFA - WOOD (NC) (3) (7CG2/3 - League 3) 38
QAS - TIERNEY (3) (7CG2/3 - League 3) 5
 
Saturday, January 27, 2018 @ 12:15pm
Final
MMOC - BAILEY (5CG2) 20
IC - COLE (5CG2) 4
 
Saturday, January 27, 2018 @ 12:15pm
Final
IC - SCHUBERT (4CB1) 28
SCL - FITZGERALD (4CB1) 10
 
Saturday, January 27, 2018 @ 12:15pm
Final
SFA - NOVAK (5CG2) 16
ST SIMON - MILSARK (5CG2) 12
 
Saturday, January 27, 2018 @ 12:15pm
Final
IC - FITZGERALD (6CG1) 14
ST JUSTIN - O'NEILL (6CG1) 19
 
Saturday, January 27, 2018 @ 12:15pm
Final
QAS - POLITTE (4CB4) 12
OLQP - CIGNETTI (4CB4) 6
 
Saturday, January 27, 2018 @ 12:00pm
Final
SMT - JEFFERSON (3CB3) 24
SMMA - DUKE (3CB3) 4
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:50am
Final
ST MARK - MALONEY (NC) (7CB1) 34
SCL - BIEDENSTEIN (7CB1) 30
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:15am
Final
QAS - DECLUE (3) (6CB3/4 - League 3) 22
OLF - ANDRESCAVAGE (3) (6CB3/4 - League 3) 12
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:15am
Final
SFA - BRESNAN (3CG2) 6
QAS - THOMAS (3CG2) 12
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:10am
Final
ST JUSTIN - WILKE (4) (6CB3/4 - League 4) 18
OLF - KING (4) (6CB3/4 - League 4) 20
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:10am
Final
ST JOE - LAYTON (8CB3) 49
MMOC - BERHORST (8CB3) 29
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:10am
Final
ST SIMON - FRANKE (7CB1) 26
IC - CHEANEY (7CB1) 34
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:10am
Final
SMMA - KARCHER (4CG1) 3
ASMP - BRANDT (4CG1) 7
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:10am
Final
SMT - OHMER (8OB) 50
QAS - ZARR (8OB) 41
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:10am
Final
SMMA - ALIVERNIA (6CG1) 11
ST SIMON - GOLDBECK1 (6CG1) 12
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:10am
Final
SCL - DRAZEN (6CG1) 7
ST JOE - SWEENEY (6CG1) 21
 
Saturday, January 27, 2018 @ 11:10am
Final
ST JOE - SCHAEFER (3) (6CB3/4 - League 3) 27
ST JUSTIN - WASSILEK (3) (6CB3/4 - League 3) 23
 
Saturday, January 27, 2018 @ 10:45am
Final
IC - MOSS (8OB) 41
SCL - BERRA (8OB) 19
 
Saturday, January 27, 2018 @ 10:10am
Final
ST JOE - HUNT (7CB1) 17
OLF - BISHOP (7CB1) 37
 
Saturday, January 27, 2018 @ 10:10am
Final
SCL - WALSH (3CG1) 7
QAS - BELZ (3CG1) 6
 
Saturday, January 27, 2018 @ 10:05am
Final
ST SIMON - STAUB (4) (6CB3/4 - League 4)